Petit Boum - Sensorische fles - Aap
13
99
Op voorraad - snel geleverd
Gratis thuisbezorgd vanaf €75
Afhalen in onze winkel in Voorburg
14 dagen bedenktijd
Babyspeelgoed
Gratis thuisbezorgd vanaf €75
Afhalen in onze winkel in Voorburg
14 dagen bedenktijd
Petit Boum - Sensorische fles - Aap
13
99
Op voorraad - snel geleverd
De sensorische flessen van Petit Boum, ontworpen in het Spaanse Girona, prikkelen kinderen van alle leeftijden, vanaf het eerste brabbelen. Kijk, zwaai en luister! Stimuleer het gehoor. Discriminatie van geluiden. Stimuleer zicht. Stimuleer aanraking. Klankflessen, een klank- en kleurrijke wereld binnen handbereik. Spelideeën: 1. Observeer de elementen. 2. Schud het en raad de geluiden van elk element. 3. Stapel flessen op elkaar. 4. Rol de fles. vanaf 3 maanden of langer.
| Leeftijd | Vanaf 3 maanden |
| Kleur | Multi |
| Thema | Sensorisch speelgoed, aap |
| Afmetingen | 4x4x14cm |
| Gewicht | 0.210 kg |
| Materiaal | ABS |
| Gewicht | 0.210 kg |
| Lengte | 4414 cm |
| Artikelnummer | 8425402476796 |
| Categorieën | Babyspeelgoed, Educatief speelgoed, Sensorisch speelgoed, Sensorisch speelgoed |
| Tags | Petit Boum |
Verzending
- Gratis verzending bij bestellingen vanaf €75
- Verzending binnen 1-3 werkdagen
- Gratis afhalen in onze winkel
Retourneren
- 14 dagen bedenktijd
- Retourneren via PostNL of in de winkel