Petit Boum - Sensorische fles - Fluo Roze
13
99
Op voorraad - snel geleverd
Gratis thuisbezorgd vanaf €75
Afhalen in onze winkel in Voorburg
14 dagen bedenktijd
Babyspeelgoed
Gratis thuisbezorgd vanaf €75
Afhalen in onze winkel in Voorburg
14 dagen bedenktijd
Petit Boum - Sensorische fles - Fluo Roze
13
99
Op voorraad - snel geleverd
De sensorische flessen van Petit Boum, ontworpen in het Spaanse Girona, prikkelen kinderen van alle leeftijden, vanaf het eerste brabbelen. De regenboog binnen handbereik. Concentratie. Ontspanning. Emoties. Stimuleer zicht. Stimuleer aanraking. Handmatige oogcoördinatie. Petit Boum pakte de kleuren van de regenboog op om deze magische flessen te maken. Spelletjes met licht, pompons, pailletten en sterren, zwaai en observeer ze om een rustige, ontspannende wereld binnen te gaan en je fantasie....
| Leeftijd | Vanaf 3 maanden |
| Kleur | Roze |
| Thema | Sensorisch speelgoed |
| Afmetingen | 4x4x14cm |
| Gewicht | 0.290 kg |
| Materiaal | ABS |
| Gewicht | 0.290 kg |
| Lengte | 4414 cm |
| Artikelnummer | 8425402476789 |
| Categorieën | Babyspeelgoed, Educatief speelgoed, Sensorisch speelgoed, Sensorisch speelgoed |
| Tags | Petit Boum |
Verzending
- Gratis verzending bij bestellingen vanaf €75
- Verzending binnen 1-3 werkdagen
- Gratis afhalen in onze winkel
Retourneren
- 14 dagen bedenktijd
- Retourneren via PostNL of in de winkel