Rammelaar Rinkelbal
19
99
Op voorraad - snel geleverd
Gratis thuisbezorgd vanaf €75
Afhalen in onze winkel in Voorburg
14 dagen bedenktijd
Babyspeelgoed
Gratis thuisbezorgd vanaf €75
Afhalen in onze winkel in Voorburg
14 dagen bedenktijd
Rammelaar Rinkelbal
19
99
Op voorraad - snel geleverd
Kopieer dit product naar je lijstje
Plak de URL in je verlanglijst op Lijstje.nl
Deze robuuste houten rammelaar fascineert baby’s met zijn vrolijke kleuren en belletje. met belletje, bevordert de fijne motoriek en stimuleert het grijpen
| Leeftijd | Vanaf 6 maanden |
| Kleur | Multi |
| Afmetingen | 10,5cm x 10,5cm x 10,5cm |
| Gewicht | 0,106 kg |
| Materiaal | beuk, fasal, metaal |
| Gewicht | 0.106 kg |
| Lengte | 105105105 cm |
| Artikelnummer | 4010168227764 |
| Categorieën | Babyspeelgoed, Ballen blokken tuimelaars, Rammelaar |
| Tags | Haba |
Verzending
- Gratis verzending bij bestellingen vanaf €75
- Verzending binnen 1-3 werkdagen
- Gratis afhalen in onze winkel
Retourneren
- 14 dagen bedenktijd
- Retourneren via PostNL of in de winkel