1/3
Steiff - Hoppie rabbit, light grey 80 cm
349
00
Op voorraad - snel geleverd
Gratis thuisbezorgd vanaf €75
Afhalen in onze winkel in Voorburg
14 dagen bedenktijd
Knuffels
Gratis thuisbezorgd vanaf €75
Afhalen in onze winkel in Voorburg
14 dagen bedenktijd
Steiff - Hoppie rabbit, light grey 80 cm
349
00
Op voorraad - snel geleverd
Kopieer dit product naar je lijstje
Plak de URL in je verlanglijst op Lijstje.nl
Maak kennis met Gentle Giant Hoppie Rabbit, de nieuwste en grootste toevoeging aan de geliefde Giant-serie! Met haar zachtroze neusje, extra lange flaporen en trouwe ogen zal Hoppie ongetwijfeld kindergezichtjes laten stralen als ze de kamer binnenspringt . Gemaakt van ultrazacht pluche en gevuld voor maximale knuffelbaarheid, is dit extra grote speelkameraadje perfect voor knuffels en eindeloze avonturen. Gentle Giant Hoppie is niet zomaar een knuffeldier - ze is een groothartige vriend die altijd klaarstaat om kleintjes overal ter wereld blij te maken! Knop in het oor: met roestvrij staal “Button in Ear” Ogen: met veiligheidsogen Onderhoudsadvies: handwasbaar
| Leeftijd | Vanaf 3 jaar |
| Kleur | Grijs |
| Materiaal | polyester |
| Afmetingen | 80.0 cm |
| Gewicht | 4.75 kg |
| Gewicht | 4.75 kg |
| Artikelnummer | 4001505080678 |
| Categorieën | Knuffels, Knuffels en poppen |
| Tags | Steiff |
Verzending
- Gratis verzending bij bestellingen vanaf €75
- Verzending binnen 1-3 werkdagen
- Gratis afhalen in onze winkel
Retourneren
- 14 dagen bedenktijd
- Retourneren via PostNL of in de winkel