Petit Boum - Sensorische fles - Mijn eerste fles
18
95
Niet op voorraad
Geef mij een seintje als dit product weer beschikbaar is
Gratis thuisbezorgd vanaf €75
Afhalen in onze winkel in Voorburg
14 dagen bedenktijd
Babyspeelgoed
Gratis thuisbezorgd vanaf €75
Afhalen in onze winkel in Voorburg
14 dagen bedenktijd
Petit Boum - Sensorische fles - Mijn eerste fles
18
95
Niet op voorraad
Geef mij een seintje
Ontvang een e-mail zodra dit product weer beschikbaar is.
My First Toy bevat een lichte katoenen sjaal in felle kleuren en een sensorische fles Sound Bottle. My First Toy stimuleert het zicht, het gehoor en de motorische vaardigheden van baby’s en bevordert tegelijkertijd vrij en spontaan spelen. De sjaal kan de baby gemakkelijk met zijn handen vastpakken. Bovendien stimuleren de contrasterende kleuren van deze kleurrijke sjaal met stippen haar nog onvolwassen gezichtsvermogen. De Sound Bottle produceert stimulerende geluiden......................
| Leeftijd | Vanaf 3 maanden |
| Kleur | Rood |
| Thema | Sensorisch speelgoed |
| Afmetingen | 4x4x14cm |
| Gewicht | 0.160 kg |
| Materiaal | ABS |
| Gewicht | 0.160 kg |
| Lengte | 4414 cm |
| Artikelnummer | 8425402476635 |
| Categorieën | Babyspeelgoed, Educatief speelgoed, Sensorisch speelgoed, Sensorisch speelgoed |
| Tags | Petit Boum |
Verzending
- Gratis verzending bij bestellingen vanaf €75
- Verzending binnen 1-3 werkdagen
- Gratis afhalen in onze winkel
Retourneren
- 14 dagen bedenktijd
- Retourneren via PostNL of in de winkel