Petit Boum - Sensorische fles - Bijen
13
99
Niet op voorraad
Geef mij een seintje als dit product weer beschikbaar is
Gratis thuisbezorgd vanaf €75
Afhalen in onze winkel in Voorburg
14 dagen bedenktijd
Babyspeelgoed
Gratis thuisbezorgd vanaf €75
Afhalen in onze winkel in Voorburg
14 dagen bedenktijd
Petit Boum - Sensorische fles - Bijen
13
99
Niet op voorraad
Geef mij een seintje
Ontvang een e-mail zodra dit product weer beschikbaar is.
Kijk, zwaai en luister! Stimuleer het gehoor. Onderscheid geluiden. Stimuleer zicht. Stimuleer aanraking. Klankflessen, een klank- en kleurrijke wereld binnen handbereik. Bzzzzz… Laat je verrassen en vervoeren naar het magische koninkrijk van de bijen. Hoeveel bloemen moet je bezoeken om een kilo honing te krijgen? Observeer goed, ga haar korf binnen, kijk hoe ze danst! Spelideeën: 1. Observeer de elementen. 2. Schud het en raad de geluiden van elk element. 3. Stapel flessen op elkaar. 4. Rol de fles
| Leeftijd | Vanaf 3 maanden |
| Kleur | Multi |
| Thema | Sensorisch speelgoed |
| Afmetingen | 4x4x14cm |
| Gewicht | 0.180 kg |
| Materiaal | ABS |
| Gewicht | 0.180 kg |
| Lengte | 4414 cm |
| Artikelnummer | 8425402476741 |
| Categorieën | Babyspeelgoed, Educatief speelgoed, Sensorisch speelgoed, Sensorisch speelgoed |
| Tags | Petit Boum |
Verzending
- Gratis verzending bij bestellingen vanaf €75
- Verzending binnen 1-3 werkdagen
- Gratis afhalen in onze winkel
Retourneren
- 14 dagen bedenktijd
- Retourneren via PostNL of in de winkel