Happy Horse Konijn Richie Knuffel 92cm - Oudroze
99
99
Niet op voorraad
Geef mij een seintje als dit product weer beschikbaar is
Gratis thuisbezorgd vanaf €30
Afhalen in onze winkel in Voorburg
14 dagen bedenktijd
Knuffels
Gratis thuisbezorgd vanaf €30
Afhalen in onze winkel in Voorburg
14 dagen bedenktijd
Happy Horse Konijn Richie Knuffel 92cm - Oudroze
99
99
Niet op voorraad
Geef mij een seintje
Ontvang een e-mail zodra dit product weer beschikbaar is.
Kan jij er geen genoeg van krijgen en hou je van vooral véél roze? Dan móet je deze Giant Richie in je knuffelcollectie hebben! Voor nóg meer knuffelplezier en je kunt je veilig voelen in de grote armen van dit lieve konijn. wasmachinebestendig tot 30°C
| Leeftijd | Vanaf 0 jaar |
| Kleur | Roze |
| Materiaal | Polyester pluche |
| Afmetingen | 92cm |
| Gewicht | 1.3 kg |
| Lengte | 45 cm |
| Breedte | 23 cm |
| Hoogte | 57 cm |
| Artikelnummer | 8711811098064 |
| Categorieën | Knuffels, Knuffels en poppen |
| Tags | Happy Horse |
Verzending
- Gratis verzending bij bestellingen vanaf €30
- Verzending binnen 1-3 werkdagen
- Gratis afhalen in onze winkel
Retourneren
- 14 dagen bedenktijd
- Retourneren via PostNL of in de winkel