Van Dijk Toys beuken houten loopfiets vanaf 1 jaar - Rood (Kinderopvang kwaliteit)
114
95
Op voorraad - snel geleverd
Gratis thuisbezorgd vanaf €75
Afhalen in onze winkel in Voorburg
14 dagen bedenktijd
Bad en buiten
Gratis thuisbezorgd vanaf €75
Afhalen in onze winkel in Voorburg
14 dagen bedenktijd
Van Dijk Toys beuken houten loopfiets vanaf 1 jaar - Rood (Kinderopvang kwaliteit)
114
95
Op voorraad - snel geleverd
Kopieer dit product naar je lijstje
Plak de URL in je verlanglijst op Lijstje.nl
Deze stevige houten loopfiets met rode details is van het Nederlandse merk Van Dijk Toys. Het fietsje rijdt geruisloos door de zachte rubberen wielen en laat geen strepen achter op de vloer. De loopfiets is gemaakt van massief beukenhout. De loopfiets is geschikt voor kinderen vanaf 1 jaar en heeft een zithoogte van 25 cm. (Kinderopvang kwaliteit), Van Dijk Toys gebruikt uitsluitend houtsoorten waarvan de aanplant en de houtkap goed op elkaar zijn afgestemd.
| Leeftijd | Vanaf 1 jaar |
| Kleur | Rood |
| Materiaal | Beukenhout |
| Afmetingen | 50x25x30cm |
| Gewicht | 4.3 kg |
| Gewicht | 4.3 kg |
| Lengte | 50 cm |
| Breedte | 25 cm |
| Hoogte | 30 cm |
| Artikelnummer | 8718591210648 |
| Categorieën | Bad en buiten, Houten speelgoed, Houten voertuigen, Loopfietsen/wagens |
| Tags | Van Dijk Toys |
Verzending
- Gratis verzending bij bestellingen vanaf €75
- Verzending binnen 1-3 werkdagen
- Gratis afhalen in onze winkel
Retourneren
- 14 dagen bedenktijd
- Retourneren via PostNL of in de winkel