Wagenspanner Junglebende
19
99
Op voorraad - snel geleverd
Gratis thuisbezorgd vanaf €75
Afhalen in onze winkel in Voorburg
14 dagen bedenktijd
Babyspeelgoed
Gratis thuisbezorgd vanaf €75
Afhalen in onze winkel in Voorburg
14 dagen bedenktijd
Wagenspanner Junglebende
19
99
Op voorraad - snel geleverd
Kopieer dit product naar je lijstje
Plak de URL in je verlanglijst op Lijstje.nl
Bij een tochtje in de kinderwagen mag de wagenspanner Kikkervrienden niet ontbreken. De kleurrijke kikkers timuleren baby’s om te kijken en te ontdekken. Zo zullen ze zich ook tijdens langere wandelingen nooit vervelen. met belletje past op nagenoeg alle kinderwagenmodellen en autostoeltjes stimuleert de kleintjes om te kijken en te ontdekken
| Leeftijd | Vanaf 0 jaar |
| Kleur | Multi |
| Afmetingen | 32cm x 12,4cm x 5,8cm |
| Gewicht | 0,169 kg |
| Materiaal | beuk, polyester |
| Gewicht | 0.169 kg |
| Lengte | 3212458 cm |
| Artikelnummer | 4010168039947 |
| Categorieën | Babyspeelgoed, Wagenspanners |
| Tags | Haba |
Verzending
- Gratis verzending bij bestellingen vanaf €75
- Verzending binnen 1-3 werkdagen
- Gratis afhalen in onze winkel
Retourneren
- 14 dagen bedenktijd
- Retourneren via PostNL of in de winkel