Petit Boum - Sensorische fles - Universum
17
99
Niet op voorraad
Geef mij een seintje als dit product weer beschikbaar is
Gratis thuisbezorgd vanaf €75
Afhalen in onze winkel in Voorburg
14 dagen bedenktijd
Babyspeelgoed
Gratis thuisbezorgd vanaf €75
Afhalen in onze winkel in Voorburg
14 dagen bedenktijd
Petit Boum - Sensorische fles - Universum
17
99
Niet op voorraad
Geef mij een seintje
Ontvang een e-mail zodra dit product weer beschikbaar is.
MOVE BOTTLE, dromen van zweven. Hoe zou het zijn om een ??droom in een fles te vangen? Met deze serie wilden we erachter komen. We zetten een nieuwe stap in de zoektocht naar nieuwe zintuiglijke grenzen, met een nieuwe vloeistof met een zwevend effect waar je dol op zult zijn. Elke keer dat de fles wordt geschud.... begint de reis! Planeten, astronauten, dieren.. beginnen te zweven met de verandering in vloeistofdichtheid, in een met bubbels gevulde dagdroom die tot je verbeelding spreekt.
| Leeftijd | Vanaf 3 maanden |
| Kleur | Blauw |
| Thema | Sensorisch speelgoed |
| Afmetingen | 4x4x14cm |
| Gewicht | 0.250 kg |
| Materiaal | ABS |
| Gewicht | 0.250 kg |
| Lengte | 4414 cm |
| Artikelnummer | 8425402857700 |
| Categorieën | Babyspeelgoed, Educatief speelgoed, Sensorisch speelgoed, Sensorisch speelgoed |
| Tags | Petit Boum |
Verzending
- Gratis verzending bij bestellingen vanaf €75
- Verzending binnen 1-3 werkdagen
- Gratis afhalen in onze winkel
Retourneren
- 14 dagen bedenktijd
- Retourneren via PostNL of in de winkel