Petit Boum - Sensorische fles - Blauw
13
99
Niet op voorraad
Geef mij een seintje als dit product weer beschikbaar is
Gratis thuisbezorgd vanaf €75
Afhalen in onze winkel in Voorburg
14 dagen bedenktijd
Babyspeelgoed
Gratis thuisbezorgd vanaf €75
Afhalen in onze winkel in Voorburg
14 dagen bedenktijd
Petit Boum - Sensorische fles - Blauw
13
99
Niet op voorraad
Geef mij een seintje
Ontvang een e-mail zodra dit product weer beschikbaar is.
De regenboog binnen handbereik. Concentratie. Ontspanning. Emoties. Stimuleer zicht. Stimuleer aanraking. Handmatige oogcoördinatie. Petit Boum pakte de kleuren van de regenboog één voor één op om deze magische flessen te maken. Spelletjes met licht, pompons, pailletten en sterren, zwaai en observeer ze om een rustige, ontspannende wereld binnen te gaan en je fantasie de vrije loop te laten! Ideeën voor spellen: 1. Observeer de elementen 2. Stapel flessen. 3. Rol de fles. Vanaf 3 maanden.
| Leeftijd | Vanaf 3 maanden |
| Kleur | Blauw |
| Thema | Sensorisch speelgoed |
| Afmetingen | 4x4x14cm |
| Gewicht | 0.290 kg |
| Materiaal | ABS |
| Gewicht | 0.290 kg |
| Lengte | 4414 cm |
| Artikelnummer | 8425402476390 |
| Categorieën | Babyspeelgoed, Educatief speelgoed, Sensorisch speelgoed, Sensorisch speelgoed |
| Tags | Petit Boum |
Verzending
- Gratis verzending bij bestellingen vanaf €75
- Verzending binnen 1-3 werkdagen
- Gratis afhalen in onze winkel
Retourneren
- 14 dagen bedenktijd
- Retourneren via PostNL of in de winkel