Steiff - Honey Teddy bear, beige 18 cm
24
90
Op voorraad - snel geleverd
Gratis thuisbezorgd vanaf €75
Afhalen in onze winkel in Voorburg
14 dagen bedenktijd
Knuffels
Gratis thuisbezorgd vanaf €75
Afhalen in onze winkel in Voorburg
14 dagen bedenktijd
Steiff - Honey Teddy bear, beige 18 cm
24
90
Op voorraad - snel geleverd
Kopieer dit product naar je lijstje
Plak de URL in je verlanglijst op Lijstje.nl
De Honey Teddybeer van Steiff is een onweerstaanbare pluche knuffelbeer die direct een glimlach op elk gezicht tovert. Met zijn zachte vacht en vriendelijke uitstraling is deze 18 cm grote teddybeer de perfecte vriend voor kinderen én volwassenen. Of je nu samen op avontuur gaat of lekker wilt knuffelen, Honey Teddybeer is altijd van de partij. Dankzij de handige granulaatzakjes in het zitvlak, de poten en voetzolen blijft deze teddybeer stevig zitten, waar je hem ook neerzet. Zijn formaat maakt hem ideaal om overal mee naartoe te nemen: in de auto, op tafel of gezellig in bed. De hoogwaardige Steiff kwaliteit zorgt ervoor dat je jarenlang plezier hebt van deze schattige knuffel. machine wasbaar op 30 °C
| Leeftijd | Vanaf 3 jaar |
| Kleur | Beige |
| Materiaal | Pluche |
| Afmetingen | 18.0 cm |
| Gewicht | 0.087kg |
| Gewicht | 0.087 kg |
| Artikelnummer | 4001505113413 |
| Categorieën | Knuffels, Knuffels en poppen |
| Tags | Steiff |
Verzending
- Gratis verzending bij bestellingen vanaf €75
- Verzending binnen 1-3 werkdagen
- Gratis afhalen in onze winkel
Retourneren
- 14 dagen bedenktijd
- Retourneren via PostNL of in de winkel