Steiff - Hoppie rabbit in suitcase, light grey
49
90
Op voorraad - snel geleverd
Gratis thuisbezorgd vanaf €75
Afhalen in onze winkel in Voorburg
14 dagen bedenktijd
Knuffels
Gratis thuisbezorgd vanaf €75
Afhalen in onze winkel in Voorburg
14 dagen bedenktijd
Steiff - Hoppie rabbit in suitcase, light grey
49
90
Op voorraad - snel geleverd
Kopieer dit product naar je lijstje
Plak de URL in je verlanglijst op Lijstje.nl
Met de Steiff knuffel konijn Hoppie wordt knuffelen een feestje! Dit zachte konijn uit de Soft Cuddly Friends collectie is lichtgrijs van kleur en 26 cm groot, perfect om overal mee naartoe te nemen. Zijn schattige roze neusje en lange oren zorgen meteen voor een glimlach op elk gezicht. Hoppie is niet alleen heerlijk zacht, maar dankzij de granulaatzakjes in zijn lijfje, pootjes en voetzolen blijft hij ook stevig zitten. Ideaal voor kleine kinderhandjes om te grijpen, voelen en knuffelen. Hij past in het speelgoed koffertje, maar daar kan uw kind natuurlijk ook allerlei andere zaken in bewaren. De Steiff kwaliteit zorgt ervoor dat Hoppie jarenlang meegaat en zelfs na een wasbeurt weer als nieuw is. Een cadeau voor jong en oud!
| Leeftijd | Vanaf 3 jaar |
| Kleur | Grijs |
| Materiaal | polyester |
| Afmetingen | 26.0 cm |
| Gewicht | 0.351 kg |
| Gewicht | 0.351 kg |
| Artikelnummer | 4001505080968 |
| Categorieën | Knuffels, Knuffels en poppen |
| Tags | Steiff |
Verzending
- Gratis verzending bij bestellingen vanaf €75
- Verzending binnen 1-3 werkdagen
- Gratis afhalen in onze winkel
Retourneren
- 14 dagen bedenktijd
- Retourneren via PostNL of in de winkel