1/25
Steiff - Jimmy Teddy bear, bruin 55 cm
99
90
Op voorraad - snel geleverd
Gratis thuisbezorgd vanaf €75
Afhalen in onze winkel in Voorburg
14 dagen bedenktijd
Knuffels
Gratis thuisbezorgd vanaf €75
Afhalen in onze winkel in Voorburg
14 dagen bedenktijd
Steiff - Jimmy Teddy bear, bruin 55 cm
99
90
Op voorraad - snel geleverd
Kopieer dit product naar je lijstje
Plak de URL in je verlanglijst op Lijstje.nl
De Steiff Soft Cuddly Friends Jimmy Teddybeer is een knuffelbeer van maar liefst 55 cm groot. Deze zachte en pluizige beer is gemaakt van hoogwaardig pluche materiaal en is perfect om mee te knuffelen en te spelen. Jimmy heeft een vriendelijk gezicht met glanzende ogen en een lieve glimlach. Deze teddybeer is gemaakt door het bekende merk Steiff, dat al meer dan 100 jaar bekend staat om zijn kwalitatieve knuffels. De beer is gevuld met zachte synthetische vulling en heeft een knuffelzachte vacht. Met zijn grote formaat is deze teddybeer perfect om cadeau te geven aan een speciaal iemand. Of je nu op zoek bent naar een knuffel voor jezelf of voor een ander, de Steiff Jimmy Teddybeer is een tijdloze knuffel die jarenlang plezier zal brengen!
| Leeftijd | Vanaf 0 jaar |
| Kleur | Bruin |
| Materiaal | Zacht, golvend pluche |
| Afmetingen | 55 cm |
| Gewicht | 0.758 kg |
| Gewicht | 0.758 kg |
| Artikelnummer | 4001505067181 |
| Categorieën | Knuffels, Knuffels en poppen |
| Tags | Steiff |
Verzending
- Gratis verzending bij bestellingen vanaf €75
- Verzending binnen 1-3 werkdagen
- Gratis afhalen in onze winkel
Retourneren
- 14 dagen bedenktijd
- Retourneren via PostNL of in de winkel