VW Road Trips – Tin Box (550)
24
99
Op voorraad - snel geleverd
Gratis thuisbezorgd vanaf €75
Afhalen in onze winkel in Voorburg
14 dagen bedenktijd
Puzzels
Gratis thuisbezorgd vanaf €75
Afhalen in onze winkel in Voorburg
14 dagen bedenktijd
VW Road Trips – Tin Box (550)
24
99
Op voorraad - snel geleverd
Kopieer dit product naar je lijstje
Plak de URL in je verlanglijst op Lijstje.nl
Herbeleef de nostalgie van outdooravonturen met het VW Beetle Camping blik 550-delige puzzel van Eurographics! Dit levendige kunstwerk toont een klassieke gele VW Beetle geparkeerd bij een rustige kampeerplek aan het meer, omringd door natuur en leuke outdoorbenodigdheden. De puzzel wordt bewaard in een blikken doosje met reliëf in de vorm van de iconische VW Beetle, waardoor het een uniek verzamelobject en een praktische opbergoplossing is. Deze hoogwaardige puzzel is perfect voor puzzelliefhebbers, VW-fans en kampeerliefhebbers en staat garant voor urenlang plezier en een prachtig aandenken. Puzzeldimensies (B×H): 48×33cm Inhoud: 550 puzzelstukjes 1 poster
| Leeftijd | Vanaf 8 jaar |
| Kleur | Geel |
| Materiaal | Karton en blik |
| Afmetingen | 10.5 x 10.5 x 20 cm |
| Gewicht | 800 g |
| Gewicht | 0.800 kg |
| Artikelnummer | 628136656917 |
| Categorieën | Puzzels, Spellen en Puzzels |
Verzending
- Gratis verzending bij bestellingen vanaf €75
- Verzending binnen 1-3 werkdagen
- Gratis afhalen in onze winkel
Retourneren
- 14 dagen bedenktijd
- Retourneren via PostNL of in de winkel