VW Wave Hopper – Tin Box (550)
24
99
Op voorraad - snel geleverd
Gratis thuisbezorgd vanaf €75
Afhalen in onze winkel in Voorburg
14 dagen bedenktijd
Puzzels
Gratis thuisbezorgd vanaf €75
Afhalen in onze winkel in Voorburg
14 dagen bedenktijd
VW Wave Hopper – Tin Box (550)
24
99
Op voorraad - snel geleverd
Kopieer dit product naar je lijstje
Plak de URL in je verlanglijst op Lijstje.nl
Deze kleurrijke puzzel is 48 x 33 cm groot wanneer hij voltooid is. Afmetingen van de blikken doos: 10 x 25,4 x 10 cm. Een verzamelbare puzzel in collagestijl ter ere van de geschiedenis van de Volkswagenbus. Exclusief artikel met licentie. De puzzel wordt bewaard in een blikken doos in de vorm van een bus. Inclusief poster met afbeelding van de puzzel. De puzzel is gemaakt van hoogwaardig Europees gerecycled blauw karton en bedrukt met plantaardige inkt. Deze puzzel van superieure kwaliteit is zowel leuk als leerzaam.
| Leeftijd | Vanaf 8 jaar |
| Kleur | Multi |
| Materiaal | Karton en blik |
| Afmetingen | 250 × 120 × 90 mm |
| Gewicht | 800 g |
| Gewicht | 0.800 kg |
| Artikelnummer | 628136655613 |
| Categorieën | Puzzels, Spellen en Puzzels |
Verzending
- Gratis verzending bij bestellingen vanaf €75
- Verzending binnen 1-3 werkdagen
- Gratis afhalen in onze winkel
Retourneren
- 14 dagen bedenktijd
- Retourneren via PostNL of in de winkel